Podkamień koło Brodów

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 509
-> Najnowszy użytkownik: BArek2

Ostatnio Widziani

Josz
00:25:02
swietojanski
04:14:45
harry harry
1 dzień
Roman
1 dzień
hawrras
2 dni
robert1942
2 dni
drozdz drozdz
3 dni
Liana
3 dni
wgrybos
4 dni
swist
6 dni

Statystyki

Zdjęć w galerii: 1548
Artykułów: 316
Newsów: 164
Komentarzy: 1195
Postów na forum: 740
Użytkowników: 509

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

11-05-2013 15:04
Dzięki dostępowi do ksiąg udało się rozpoznać nagrobek Małgorzaty Piątkowskiej oraz Jana i Anny Pleszczuk, Wandy Szymborskiej i Antoniny Szmigielskiej.

20-08-2012 13:21
Indeksy uzupełnione zostały o śluby osób o nazwiskach na literę "T" z lat 1785-1942

09-08-2012 16:26
Uzupełniłem o kolejną notkę z gazety artykuł "O Podkamieniu w prasie"

29-07-2012 12:58
Poprawiłem plan cmentarza - szkoda, że nikt nie zwrócił mi uwagi na błędy na tej stronie.

14-06-2012 14:16
Dzień dobry. Mam naimię Serhij. Jestem z Ukrainy. Na tej stronie internetowej w Liście zamordowanych w Podkamieniu w klasztorze osób znalazłem informację o bracie mojego pra-pradziadka Andrzeja Juzwy.

18-03-2012 20:59
Wizualnie poprawiłem plan Podkamienia: http://www.podkam.
..?page_id=9

24-02-2012 18:50
Przybyło kilka wierszy w dziale "Wiersze i proza".

01-03-2010 18:37
Wzorem strony http://www.olejow.
pl
będę zamieszczał genealogie rodów z Podkamienia, (dostęp dla grupy "Genealogia". Aby przynależeć należy wyrazić taka chęć

01-02-2010 23:22
Poprawiłem trochę listę pomordowanych - ułożona została wg miejsca mordu.

31-12-2009 15:14
Pozdrowienia Noworoczne dla użytkowników i gości strony Podkamienia, życzą administratorzy www.olejow.pl www.milno.pl

Ankieta


Pamiętaj - Ty też możesz pomóc!!
Wypełnij i wyślij ankietę dot. pomordowanych.
ANKIETA

Stowarzyszenie


A czy Ty zapisałeś/-aś się już do Stowarzyszenia Kresowego Podkamień?
DEKLARACJA

Ankieta

Czy zaakceptowałbyś /-ałabyś reklamy Google wyświetlane na stronie?

TAK
TAK
43% [3 głosy]

NIE
NIE
57% [4 głosy]

Ogółem głosów: 7
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 28/08/2017 17:24

Archiwum ankiet

Identyfikacja


Identyfikacja osób

Genealogia


Genealogia Podkamienia

Księgi metrykalne


Księgi metrykalne

I Kataster


Kataster józefiński

II Kataster


Kataster franciszkański

Ostatnie komentarze

Top komentatorzy

Ostatnie zdjęcia

Najczęściej

Najczęściej oglądane:
Liczba obejrzeń: 7,412
Figurka na nagrobku
Liczba obejrzeń: 7,388
Wielki Kamień
Najczęściej komentowane:
Liczba komentarzy: 11
Ułani
Liczba komentarzy: 9
Wieża 20
Najczęściej oceniane:
Liczba ocen: 4
Średnia: 5.00
Na tle pomnika
Liczba ocen: 3
Średnia: 5.00
Klasztor

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z Podkamień koło Brodów musisz się zarejestrować.

Warto tam zajrzeć

Nawigacja

Sprawozdanie Dyrekcji Prywatnego Gimnazjum Żeńskiego im. Elizy Orzeszkowej w Brodach za rok szkolny 1929/30

Sprawozdanie Dyrekcji Prywatnego Gimnazjum Żeńskiego im. Elizy Orzeszkowej w Brodach za rok szkolny 1929/30

Wykaz uczennic w r. 1929/30

Uwaga:

Pod A wymienione są uczennice, które otrzymały postęp bardzo dobry,

Pod B wymienione są uczennice, które otrzymały postęp dobry,

Pod C wymienione są uczennice, które otrzymały postęp dostateczny,

Pod D wymienione są uczennice, które otrzymały postęp niedostateczny,

Pod E wymienione są uczennice przeznaczone do egzaminu uzupełniającego,

Pod F wymienione są uczennice, które opuściły zakład w roku szkolnym.

Klasa IV. (47).
A. D.
Mikulinzer Liba Buder Helena Weronika
B. Fudym Chaja
Adler Berta Hapczyn Natalja
Bojańska Helena Hubert Jadwiga
Czerska Jadwiga Kobylańska Helena Aleksandra
Dołyniak Helena Marja Kuczeryna Marja Stanisława
Dziekiewiczówna Emilja Janina Leszczyszyn Helena Olga
Gamerschmidt Sonja Lewak Marja Elżbieta
Geisheimer Karolina Szmigielska Antonina Józefa
Halpern Małka Szmigielska Marja Wanda
Kosiba Janina Helena Tomaszower Chaje Lifsche
Poliszczuk Szendla Chmielarz Olga
Strokoń Marja E.
Topolska Janina Bogdana Czernecka Stefanja
Wolnik Jadwiga  
C. F.
Czermak Regina Bokser Ester 18/XI 1929
Frola Stefanja Feduniec Irena 24/XI 1929
Halberthal Rachela
Halberthal Rickel Reisel 9/V 1930
Hochberg Rachela Panfiłów Alewtina 21/V 1930
Hubert Władysława Jadwiga< Zgóralska Jarosława 4/II 1930
Kantorek Irena Zofja  
Mess Aida  
Nazarewycz Agrypina  
Stepanyna Irena  
Strychaluk Marja Józefa  
Sznajder Róza  
Szpicgluz Szejwa  
Sztereberg Pola  
Tartakower Chasia  
Wołyniec Anna  
Klasa V. (39).
A. D.
Federman Ewa Beżenar Olga
B. Ettinger Eliza
Dżumyga Helena Niewiadomska Aniela
Grzybowska Marja Danuta Romaniuk Zofia
Halpern Ruchla Wajsberg Zlate
Kruk Władysława Wawro Antonina
Mamuth Mania F.
Murman Fryda Bradwein Gina 14/I 1930
Nagler Ernestyna Dimand Herma 10/XI 1929
Pawuła Mirosława Halberstadt Etka 1/V 1930
Perles Serl Rimer Estera 10/XI 1929
Rycerz Stanisława  
Senyk Anna  
Schyleny Stanisława  
Stachowiczówna Ludmiła  
Wiglusz Stanisława  
Zajać Eugenja  
C.  
Altscher Estera  
Berdowska Władysława  
Koller Elza  
Korniejczuk Anna  
Kuczeryna Józefa  
Meisler Hani  
Narożańska Stefanja  
Reiber Fani  
Sirota Sara  
Skupień Antonina  
Szmigiel Helena  
Winowska Stefanja  
Wołyniec Nadzieja  
Klasa VI. (37).
A. D.
Burg Charlotta Pelz Klara
Donner Klara Ramras Karolina
Goldhaber Fryda Schachter Tauba
B. E.
Bechawska Helena Józefa Kus Aniela
Bilak Romana  
Grosskopf Sara F.
Gulman Fania Charak Regina 16/XI 1929
Katz Raja Franciszkiewiczówna Stefanja Zofja 3/II 1930
Krell Bella Laszczower Lea 30/I 1930
Kristiampoller Klara Leszniower Sara 19/II 1930
Reiber Ewa  
C.  
Abramowiczówna Raisa  
Auerbach Malwina  
Charbak Estera  
Eisenbruch Anna  
Fajfel Menia  
Fedewiczówna Olga  
Guderska Leonida  
Hładun Olga  
Lutz Liba  
Łopaty Dora  
Molet Róża  
Pańczuk Tatjana  
Reiss Fania  
Roth Bronisława  
Sadagórska Regina  
Szmigiel Felicja Zdzisława  
Wachs Gizela  
Wohlman Mania  
Klasa VII. (28).
B. D.
Donner Czarne Fenczyńska Neonila Roksolana Stefanja
Gott Debora Pardes Berta
Halpern Rachel Sigal Genia
Mess Sara Meta
F.
Porter Scheindla Czyrowska Olga Roksolana 3/III 1930
Schor Sina Leszniower Fryda 22/I 1930
Semków Jarosława Silberg Beile Rachel 24/I 1930
Silberg Antonina  
C.  
Czopp Schneindel
 
Eisenberg Rachela  
Goldszmit Riwka
Kataz Rudolfina  
Katz Tamara  
Marder Zofja  
Rawer Gusta  
Reiss Lea  
Schneebaum Dresel  
Szerer Marjam  
Trejbiczówna Lea  
Trejger Genia  
Wolnik Zofia Irena  
Zinker Anna  

 

 Źródło: Podkarpacka Biblioteka Cvfrowa w Rzeszowie


Poleć ten artykuł
Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.05
5,199,902 unikalne wizyty